Biz KimizHp Kiralama;

Nil Bilişim, 2000 Yılında kurularak bu güne kadar Bursa’dan tüm Türkiye’ ye Bilişim Sektöründeki tecrübelerini Kurumsal İşletmelere sunan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve işletmelerin ihtiyaçlarını en hızlı en kaliteli ve en ekonomik şekilde karşılamayı hedefleyen yenilikçi bir kuruluştur.

Çözüm ortağı olduğumuz dünya devi markaların tedarik satış ve servis hizmetlerini sunmanın yanı sıra uygun ödeme koşulları ile kiralama ve finansman imkanlarından da işletmelerin faydalanmalarına olanaklar sağlamaktayız.

Uluslararası bilişim ve finans sektörünün devi finans kuruluşları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarını kiralama ve satın almalarına olanaklar sunuyor, işletmelerin büyümelerinde ve yatırımlarını daha doğru şekilde değerlendirmelerinde başarılı imkanlar sunuyoruz.

Sizde en kısa sürede bizimle tanışmak, ihtiyacınız olan ürünleri en kısa sürede ve çok cazip kiralama ve kiralama sonrası satın alma imkanlarından istifade edebilmek için hemen bizimle iletişime geçin…

Müşterilerimize ÖzelVadenizi hesaplayın
İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağınız liste sonrası, ne kadar ödeyeceğinizi, hangi vadenin sizin için uygun olduğunu hesaplayın
Kiralama Talep Formu
Yukarıda yer alan ihtiyaç formumuzu doldurup gönderin. Uzmanımız sizin için çalışsın, en doğru çizümleri birlikte bulalım.
Mesaj bırakın, arayalım
İster kişisel, ister İş yerinize özel çözümlerin yerinde tespit edilerek, alternatifleriyle beraber sunulması için uzman ekibimizi arayabilirsiniz.
Servis, Montaj Hizmeti
Servis ve montaj konusunda profesyonel kadromuz, titiz bir çalışma ile monte işlemini tamamlamaktadır.


En Çok Kiralanan Hp Ürünleri